Ücretsiz Kargo

Web sitemizden satın almış olduğunuz tüm ürünler siz değerli müşterilerimize teslim edilene kadar sigortalanmaktadır. Bu işlem siparişi verilen tüm ürün ve ürün grupları için geçerlidir. Bu sayede siparişiniz kargo aşamasındayken ürününüzün güvenliği için endişelenmenize gerek kalmaz.

Siparişiniz kargo firmasından size teslim edilene kadar Ahlatcı Kuyumculuk güvencesi altındadır.

Stokta hazır olmayan ürünler veya müşteri isteği üzerine üretilen özel tasarım ürünler, özel sipariş olarak üretilip 10 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Satın almış olduğunuz ürünler stoklarımızda mevcut ise en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir.

Alyans kategorisinde yer alan ürünler sipariş üzerine özel olarak hazırlanmaktadır. Alyans siparişi vermeniz durumunda ürün stoklarımızda mevcut ise standart gönderim süresi geçerlidir olup ürün en kısa zamanda tarafınıza iletilecektir.

Stok durumunu öğrenmek için sipariş vermeden önce lütfen bizimle aşağıdaki telefon numaralarından veya e-posta adresinden iletişime geçiniz:Destek Hattı : 444 01 86
e-posta : iletisim@ahlatcikuyumculuk.com.tr* Sigorta firmamızın poşetinin hasarlı olması halinde, tutanak tutturup kargoyu teslim almamanız gerekmektedir.

* Ücretsiz kargo ve teslimat koşullarımız yurt içinde geçerlidir. Yurt dışına ürün satışımız yoktur.

Bizden haberdar olmak için E-Bülten'e hemen abone olun!